Ģipškartona magnēts FAST INSTALL

Magnēts ģipškartona montēšanai “Fast Install” – palīglīdzeklis ātrai ģipškartona metāla karkasa salikšanai un izlīdzināšanai. Uz magnēta ar lāzeru iegravētās līnijas palīdzēs ērtāk un ātrāk izpildīt darbus.

Iegādājies produktu pirmais

Rezervēt produktu vari šeit:

KĀ LIETOT MAGNETU ĢIPŠANAS PROFILOS

Palīglīnija griestu izlīdzināšanai, 27 mm no augšējās magnēta daļas
Ģipškartona magnēts – palīglīdzeklis griestu izlīdzināšanai. Lietojot stiprinājuma elementu cd, griestiem D112, magnētu līmē vertikāli nesošajā CD profilā CD pie stiprinājuma elementiem. Magnēta pirmā svītra atkārto nesoša cd profila apakšu, citiem vārdiem sakot, tā ir jūsu griestu nulle.
Magnēta plakne – palīglīdzeklis, stiprinot nesošo cd profilu
Magnēts ir arī palīglīdzeklis, saliekot d112 griestus un nesošo CD profilu. Līmējot to horizontāli pie nesošā cd profila arī palīdz regulēt vajadzīgo attālumu starp profila centriem.
Palīglīnija sienas izlīdzināšanai, 50 mm no augšējās magnēta daļas
Magnēts ir arī palīglīdzeklis, lai izlīdzinātu sienu, līmējot vertikāli pie cd profila, orientējoties uz vidējo magnēts svītru un lāzera stāvokli.
Palīglīnija griestu izlīdzināšanai, 27 mm no augšējās magnēta daļas.
Lietojot stiprinājuma elementu CD, griestiem D112, magnētu līmē vertikāli nesošajā CD profilā pie stiprinājuma elementiem. Magnēta pirmā svītra atkārto nesoša CD profila apakšu, citiem vārdiem sakot, tā ir jūsu griestu nulle.

Iegādājies produktu pirmais

Rezervēt produktu vari šeit: