Gipso magnetas „Fast Install“

Magnetas gipso kartono montavimui „Fast Install“ – pagalbinė priemonė greitam gipso metalo karkaso surinkimui bei lyginimui. Ant magneto lazeriu išgraviruotos linijos padės patogiau ir greičiau atlikti darbus.

ĮSIGYK PRODUKTĄ

REZERVUOTI PRODUKTĄ GALI ČIA:

Kaip naudoti magnetą gipso profiliams

Pagalbinė linija išlyginti lubas, 27 mm nuo viršutinės magneto dalies
Gipso magnetas – pagalbinė priemonė išlyginti lubas. Naudojant tvirtinimo elementą CD, luboms D112, magnetas klijuojamas vertikaliai į nešantį CD profilį ties tvirtinimo elementu. Magneto pirmasis brūkšnys, atkartoja palaikančio CD profilio apačią, kitaip tariant tai yra jūsų lubų nulį.
Magneto plokštuma – pagalbinė priemonė tvirtinti palaikantį CD profilį
Magnetas taip pat yra pagalbinė priemonė surenkant D112 lubas ir sudėti palaikantį CD profilį. Klijuojant jį horizontaliai prie nešančio CD profilio ir reguliuoti reikiamą atstumą tarp profilio centrų.
Pagalbinė linija išlyginti sieną, 50 mm nuo viršutinės magneto dalies
Magnetas yra pagalbinė priemonė išlyginti sieną klijuojant vertikaliai prie CD profilio, orientuojantis į vidurinį magneto brūkšnį ir lazerio padėtį.
Pagalbinė linija išlyginti lubas, 27 mm nuo viršutinės magneto dalies
Naudojant tvirtinimo elementą CD, luboms D112, magnetas klijuojamas vertikaliai į nešantį CD profilį ties tvirtinimo elementu. Magneto pirmasis brūkšnys, atkartoja palaikančio CD profilio apačią, kitaip tariant tai yra jūsų lubų nulį.

ĮSIGYK PRODUKTĄ

REZERVUOTI PRODUKTĄ GALI ČIA: